تاریخ انتشار : چهارشنبه 16 آذر 1401 - 18:55
57 بازدید
کد خبر : 205962

دانلود زیرنویس انیمیشن Inu-oh 2021 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس انیمیشن Inu-oh 2021 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس انیمیشن Inu-oh 2021 یک فیلم پویانمایی موزیکال ژاپنی محصول سال ۲۰۲۱ به کارگردانی ماساکی یوآسا و محصول Science SARU است. این فیلم بر اساس رمان Tales of the Heike: Inu-Oh نوشته هیدئو فوروکاوا، در قرن چهاردهم ژاپن می گذرد و بر دوستی بین اینو اوه، رقصنده متولد شده با ویژگی های فیزیکی منحصر

دانلود زیرنویس انیمیشن Inu-oh 2021 یک فیلم پویانمایی موزیکال ژاپنی محصول سال ۲۰۲۱ به کارگردانی ماساکی یوآسا و محصول Science SARU است. این فیلم بر اساس رمان Tales of the Heike: Inu-Oh نوشته هیدئو فوروکاوا، در قرن چهاردهم ژاپن می گذرد و بر دوستی بین اینو اوه، رقصنده متولد شده با ویژگی های فیزیکی منحصر به فرد، و تومونا، یک نوازنده نابینا تمرکز دارد. اینو اوه و تومونا که به دلیل تفاوت‌های فیزیکی‌شان توسط جامعه طرد شده‌اند، با این وجود از توانایی‌های هنری خود برای سوق دادن خود به سمت ستاره شدن استفاده می‌کنند. این فیلم در ۹ سپتامبر ۲۰۲۱ در هفتاد و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم ونیز به نمایش درآمد و این فیلم در ۲۸ می ۲۰۲۲ در ژاپن اکران شد.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس انیمیشن Inu-oh 2021 - بلو سابتایتل

زیرنویس انیمیشن Inu-oh 2021 یک بازیکن پژمرده biwa داستانی را روایت می‌کند که چگونه ۹۰۰ سال پیش، قبیله Genji به دنبال سلطنت امپراتوری برای متحد کردن تاج و تخت امپراتور بودند. آنها طایفه رقیب هایکه را در نبرد دان نو اورا شکست می دهند، جایی که امپراتور کودک در حالی که شمشیر علف را حمل می کند غرق می شود.

سیصد سال بعد، ماموران آشیکاگا یوشیمیتسو تومونای جوان و پدرش را برای بازیابی جعبه ای از کشتی غرق شده هایک استخدام می کنند. داخل جعبه شمشیر پیدا می کنند. پدر تومونا که متوجه نمی شود این شمشیر علف گیر است، غلاف شمشیر را بیرون می آورد و تیغه ای از انرژی را رها می کند که او را از وسط می برد و تومونا را کور می کند. تومونا سپس برای یافتن پاسخی برای آنچه اتفاق افتاده، با روح پدرش که او را همراهی می‌کند، به سفری طولانی می‌رود. او با یکی از اعضای یک گروه کامل از بازیکنان بیوا آشنا می شود و تصمیم می گیرد بیوا را یاد بگیرد و به گروه بپیوندد. تومونا نام خود را به “تومویچی” تغییر می دهد، اما این تغییر نام، روح پدرش را برای یافتن او دشوار می کند.

دانلود زیرنویس انیمیشن اینو-اوه ۲۰۲۱ در همان زمان، یکی از رهبران گروه رقص Noh ماسک شیطانی را بر تن می کند. مجموعه‌ای از قتل‌های بازیکنان بیوا دنبال می‌شود، و سپس سومین پسر رهبر با سه اندام کلنگ، بازوی راست بسیار کشیده، پوست پوشیده از فلس‌ها و چهره‌ای بد شکل به دنیا می‌آید. رهبر گروه نسبت به پسر بد شکل خود چنان تحقیر می کند که او را مجبور می کند همیشه نقاب بزند و با او مانند یک سگ رفتار می کند. اما یک روز، پسر بدشکل پدرش را می بیند که سعی می کند رقص نوح را به پسران دیگرش آموزش دهد. پسر ناهنجار همراه با آنها تمرین می کند و رقص او به شکلی جادویی پاهای او را ترمیم می کند.

پسر بد شکل به زودی با تومویچی ملاقات می کند. او با تومویچی پیوند می زند زیرا نمی تواند بدشکلی او را ببیند و بنابراین به او فاش می کند که نام “اینو اوه” را برای خود انتخاب کرده است. تومویچی به اینو اوه می گوید که چگونه می تواند روح پدرش را ببیند و سپس متوجه می شود که ارواح بسیاری از جنگجویان هایکه اینو اوه را احاطه کرده اند و داستان های خود را برای او تعریف می کنند. این دیدگاه این دو را الهام می‌بخشد تا یک گروه نمایشی جدید تشکیل دهند و تومویچی اکنون نام خود را به «تومواری» تغییر داده است. اندکی بعد، تومواری مو دراز برای اولین بار روی یک پل، آهنگ خود را به سبکی شبیه فلز موی مدرن اجرا می کند. در زیر پل، Inu-Oh با موسیقی می رقصد و داستانی را روایت می کند که چگونه سربازان هایکه بازوهای خود را به کشتی های خود بستند اما پس از غرق شدن کشتی هایشان همه بازوها را از دست دادند. در پایان آهنگ، هر دو بازوی Inu-Oh به طول معمولی تغییر می کند.

زیرنویس انیمیشن Inu-oh 2021 - بلو سابتایتل

زیرنویس Inu-oh 2021 عمل آنها فوراً مورد توجه قرار می گیرد و تومواری و اینو اوه به افراد مشهوری تبدیل می شوند. در اجرای بعدی آنها، در مورد جنگجویان هایکه در انتظار “نهنگی که هرگز نیامد”، فلس های روی پوست اینو اوه ناپدید می شوند. اما گروه جدید توجه آشیکاگا را برانگیخته است، او فقط می‌خواهد نسخه‌ی قبیله‌اش از داستان‌های هایکه گفته شود. او مامورانی را نزد پدر حسود اینو اوه می فرستد و در صورت خرابکاری در عمل پسرش به او پیشنهاد شهرت می دهد.

اقدام بعدی گروه، حقیقتی را که در پس منشأ اینو اوه قرار دارد آشکار می کند: پدرش برای شهرت با ماسک شیطان معامله کرد. ماسک شیطان جان بازیکنان بیوا و بی گناهی پسر متولد نشده اش را می خواست. بنابراین این پدر اینو اوه بود که نفرینی را به ارمغان آورد که او را تغییر شکل داد و بازیکنان را به قتل رساند. این قتل ها روح سربازان هایکه را که بازیکنان را دنبال می کردند آزاد کرد، اما ارواح به جای پدرش به اینو اوه رفتند و به او کمک کردند شهرت پیدا کند و نفرین خود را خنثی کند. پدرش از ماسک می خواهد که اینو اوه را بکشد، اگرچه او اینو اوه را به ماسک داده است. ماسک خشمگین، پدر اینو اوه را می کشد. در پایان اجرا، چهره Inu-Oh ترمیم می شود.

با این حال، آشیکاگا گروه را سرکوب می کند و تومواری را مجبور به توقف بازی می کند. خود آشیکاگا از اینو اوه می خواهد که فقط نسخه رسمی تاریخ هایکه را اجرا کند وگرنه تومواری را سر خواهد زد. اینو اوه می پذیرد. با این حال، تومواری به اجرا و سخنرانی علیه قبیله آشیکاگا ادامه می‌دهد، و بنابراین مردان این قبیله با این وجود او را گردن می‌زنند. اینو اوه سالها به عنوان یک رقصنده نوه شهرت داشت، اما پس از مرگش فراموش می شود.

زیرنویس انیمیشن اینو-اوه ۲۰۲۱ معلوم می شود که راوی روح تومواری است که تا دوران مدرن روی زمین مانده است و اکنون از نام اصلی خود “تومونا” استفاده می کند. روح Inu-Oh ظاهر می شود و توضیح می دهد که از زمانی که تومونا نام خود را تغییر داده است، ۶۰۰ سال طول کشیده است. Inu-Oh تومونا را به شکل جوانی خود باز می گرداند و به نسخه تغییر شکل یافته خود باز می گردد. آن دو سپس دوباره اجرا می کنند.

زیرنویس Inu-oh 2021 - بلو سابتایتل

زیرنویس اینو-اوه ۲۰۲۱ در اولین نمایش خود در جشنواره بین المللی فیلم ونیز بلافاصله مورد تحسین منتقدان قرار گرفت. در جمع‌آوری نقد Rotten Tomatoes، این فیلم بر اساس ۴۴ نقد، با میانگین امتیاز ۷.۶۰/۱۰، دارای ۸۹ درصد محبوبیت است. در متاکریتیک، که میانگین وزنی از ۱۰۰ را به نقدهای منتقدان اصلی می‌دهد، فیلم بر اساس ۱۳ نقد، میانگین امتیاز ۷۶ از ۱۰۰ را دریافت کرد که نشان‌دهنده «بررسی‌های عموماً مطلوب» است.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها