تاریخ انتشار : شنبه 26 آذر 1401 - 15:31
68 بازدید
کد خبر : 206313

دانلود زیرنویس فیلم Last Man Standing 1996 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Last Man Standing 1996 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Last Man Standing 1996 زیرنویس فیلم آخرین مرد ایستاده یک فیلم اکشن آمریکایی محصول سال ۱۹۹۶ به نویسندگی و کارگردانی والتر هیل با بازی بروس ویلیس، کریستوفر واکن و بروس درن است. این یک بازسازی معتبر از یوجیمبو آکیرا کوروساوا است. برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید زیرنویس فیلم Last Man Standing

دانلود زیرنویس فیلم Last Man Standing 1996 زیرنویس فیلم آخرین مرد ایستاده یک فیلم اکشن آمریکایی محصول سال ۱۹۹۶ به نویسندگی و کارگردانی والتر هیل با بازی بروس ویلیس، کریستوفر واکن و بروس درن است. این یک بازسازی معتبر از یوجیمبو آکیرا کوروساوا است.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Last Man Standing 1996 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Last Man Standing 1996 در تگزاس دوران ممنوعیت، سرگردانی به نام جان اسمیت (بروس ویلیس) فورد مدل A کوپه خود را به شهر کوچک مرزی جریکو می‌راند. با رسیدن او، زن جوانی به نام فلینا (کارینا لومبارد) از خیابان عبور می کند و چشم اسمیت را به خود جلب می کند. لحظاتی بعد، گروهی از اوباش ایرلندی به رهبری فین (پاتریک کیلپاتریک) ماشین اسمیت را محاصره می کنند. آنها او را از خیره شدن به “اموال دویل” برحذر می دارند و ماشینش را خرد می کنند.

اسمیت که سرگردان است و پولی برای تعمیر ماشینش ندارد، به دیدن کلانتر اد گالت (بروس درن) می رود. گالت ترسو از کمک به او امتناع می کند. در عوض، اسمیت به سمت هتل شهر که توسط جو دوشنبه (ویلیام ساندرسون) اداره می شود، می رود، یک نوشیدنی و یک اتاق می گیرد و خود را مسلح می کند. سپس به مقر دویل می رود و فین را به یک دوئل دعوت می کند که اسمیت با سرعتی نگران کننده برنده می شود. اسمیت ترک می‌کند و به بار هتل بازمی‌گردد که باعث تعجب ساکنان جریکو شد.

فردو استروزی (ند آیزنبرگ)، رئیس باند ایتالیایی جریکو، با اطلاع از مرگ فین، به اسمیت پیشنهاد شغلی در لباس خود می دهد. Strozzi مشتاق است تا رقبای خود را از بین ببرد و هر کسی را که بتواند برای تشکیل گروهش بجنگد را استخدام می کند. اسمیت با پیشنهاد او موافقت می کند و با جورجیو کارمونته (مایکل ایمپریولی)، پسر یک اوباش برجسته شیکاگو که بر فعالیت های استروزی در جریکو نظارت می کند، ملاقات می کند. کارمونته بی اعتمادی و بیزاری فوری خود را نسبت به اسمیت، که می رود، و با معشوقه استروزی، لوسی (الکساندرا پاورز) ملاقات و اغوا می کند، ابراز می کند.

دانلود زیرنویس فیلم آخرین مرد ایستاده ۱۹۹۶ اسمیت استروزی و مردانش را به یک جاده‌ای دورافتاده همراهی می‌کند، جایی که با رامیرز، یک افسر پلیس فاسد مکزیکی در لیست حقوق و دستمزد دویل ملاقات می‌کنند. باند کمین کرده و مردان دویل را می کشند و کاروان مشروبات الکلی غیرمجاز را تصرف می کنند. کارمونته برای بستن قراردادهای بیشتر با رامیرز به مکزیک سفر می کند، در حالی که دویل (دیوید پاتریک کلی) و مجری ارشد او، هیکی (کریستوفر واکن) به جریکو بازمی گردند و از مرگ فین و گم شدن محموله مطلع می شوند. اسمیت به سمت دویل می رود و خیانت رامیرز را فاش می کند. هیکی به مکزیک سفر می کند، رامیرز و یک افسر فاسد مرزبانی را که در تجارت مشروبات الکلی فعالیت می کنند، می کشد و کارمونته را می رباید. دویل با استروزی تماس می گیرد و باج زیادی برای کارمونته و همچنین بازگرداندن کامیون هایش می خواهد. استروزی به نوبه خود فلینا را می رباید و به جای او پیشنهاد داد و ستد می کند. این دو باند مبادله را انجام می دهند و به امپراطوری مربوطه خود باز می گردند.

زیرنویس فیلم Last Man Standing 1996 - بلو سابتایتل

زیرنویس Last Man Standing 1996 اسمیت توسط کلانتر گالت احضار می شود و با کاپیتان تام پیکت (کن جنکینز) از تکزاس رنجرز ملاقات می کند که برای تحقیق در مورد مرگ افسر گشت اعزام شده است. او به اسمیت هشدار می دهد که می تواند یک باند را در جریکو تحمل کند، اما نه دو باند، و قصد دارد در ده روز گروهی از رنجرز را بیاورد تا اگر یکی از آنها نابود نشد، هر دو طرف را از بین ببرد. با رفتن اسمیت، پیکت به او هشدار می دهد که اگر بعد از ده روز او را در آنجا پیدا کند، او را نیز خواهد کشت.

لوسی نزد اسمیت می آید و فاش می کند که استروزی به خاطر خوابیدن با او گوشش را بریده است. اسمیت مقداری پول به او می دهد و او را سوار اتوبوسی خارج از جریکو می کند. روز بعد، اسمیت شایعه نادرستی را پخش می کند که Strozzi در حال آوردن سربازان بیشتری است. او با بازی بر روی علاقه دویل به فلینا، دویل را متقاعد می کند که استروزی دوباره سعی خواهد کرد او را بدزدد تا بفهمد فلینا در کجا نگهداری می شود. اسمیت مردان محافظ فلینا را می کشد و یکی از ماشین های دویل و مقداری پول به او می دهد. روز بعد، اسمیت در خانه امن منتظر است که دویل از راه می رسد، و ادعا می کند که او برای جلوگیری از ربودن فلینا استروزی خیلی دیر آمده است. سرسپردۀ دویل، جک مک کول (R. D. Call) داستان اسمیت را باور می کند، اما هیکی اینطور نیست. دویل از کوره در می رود و جنگ تمام عیار را علیه استروزی و گروهش اعلام می کند.

زیرنویس فیلم آخرین مرد ایستاده ۱۹۹۶ نقشه اسمیت زمانی که هیکی به او کمین می کند، با شنیدن این که فلینا در حال حرکت به سمت مکزیک دیده شده است، نقشه اسمیت به هم می ریزد. دویل اسمیت را زندانی می‌کند و او را شکنجه می‌کند تا بداند فلینا کجاست. اسمیت علیرغم شکنجه های سنگینی که بر او وارد شد، از صحبت کردن خودداری می کند. در اواخر همان شب، او بر نگهبانان خود غلبه می کند و با دوشنبه و کلانتر گالت فرار می کند. همانطور که آنها در حال رانندگی از شهر هستند، هیکی و مردانش را می بینند که باند استروزی را در یک خانه جاده سلاخی می کنند. استروزی و کارمونته سعی می کنند تسلیم شوند، اما بدون ترحم به ضرب گلوله کشته می شوند.

اسمیت به کلیسایی دورافتاده پناه می برد که فلینا برای دعا می رفت. دو روز بعد، کلانتر گالت از راه می رسد و به اسمیت اطلاع می دهد که دوشنبه در حال قاچاق غذا و آب به کلیسا دستگیر شد و احتمالاً دویل او را تا حد مرگ شکنجه خواهد داد. او سپس تپانچه‌هایش را به اسمیت می‌دهد و می‌گوید این تمام کمکی است که او مایل به ارائه آن است. اسمیت به شهر بازمی گردد، مک کول و بقیه مردان دویل را می کشد و دوشنبه را نجات می دهد. دویل و هیکی غایب هستند و در جستجوی ناامیدانه برای فلینا به مکزیک رفته اند. اسمیت دویل را به مکان خود می کشاند و به دوشنبه اجازه می دهد تا با تیراندازی به گانگستر با هفت تیر خود انتقام بگیرد. هیکی وانمود می کند که تسلیم می شود و سعی می کند اسمیت را بکشد، اسمیت که او را بیرون می کشد و با شلیک گلوله می کشد. در عواقب آن، اسمیت سوار فورد خود می شود و به سمت مکزیک، مقصد اصلی خود می رود.

زیرنویس Last Man Standing 1996 - بلو سابتایتل

زیرنویس آخرین مرد ایستاده ۱۹۹۶ در Rotten Tomatoes، این فیلم بر اساس ۳۱ نقد، ۳۹ درصد محبوبیت دارد. اجماع سایت بیان می‌کند: «اتمسفر غم‌انگیز Last Man Standing و انفجارهای اکشن هنرمندانه چیدمان‌شده ثابت می‌کند که جانشین‌های جذاب اما در نهایت ناکافی برای یک داستان به‌طور مداوم قانع‌کننده است». شکایات متداول مکرر به فضای ظالمانه و افسرده کننده فیلم می پردازد. شخصیت مسطح و تقریباً یکنواخت شخصیت ویلیس در بین دعواهای اسلحه. و فینال پیروزی پیرییک فیلم. تماشاگران شرکت‌کننده در نظرسنجی CinemaScore به فیلم نمره متوسط «C+» در مقیاس A+ تا F دادند.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 1 در انتظار بررسی : 1 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها