تاریخ انتشار : سه شنبه 1 آذر 1401 - 15:41
80 بازدید
کد خبر : 205179

دانلود زیرنویس فیلم My Mother’s Smile 2002 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم My Mother’s Smile 2002 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم My Mother’s Smile 2002 زیرنویس فیلم لبخند مادرم فیلمی ایتالیایی محصول سال ۲۰۰۲ به کارگردانی مارکو بلوکیو است. عنوان اصلی ایتالیایی L’ora di fetare (Il sorriso di mia madre) (“ساعت دین (لبخند مادرم)” است. برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید زیرنویس فیلم My Mother’s Smile 2002 این فیلم داستان مردی را روایت

دانلود زیرنویس فیلم My Mother’s Smile 2002 زیرنویس فیلم لبخند مادرم فیلمی ایتالیایی محصول سال ۲۰۰۲ به کارگردانی مارکو بلوکیو است. عنوان اصلی ایتالیایی L’ora di fetare (Il sorriso di mia madre) (“ساعت دین (لبخند مادرم)” است.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم My Mother's Smile 2002 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم My Mother’s Smile 2002 این فیلم داستان مردی را روایت می‌کند که مادر «شهید» او در مرحله قدیس شدن است. او توسط پسر دیوانه اش، اگیدیو، در حالی که خواب بود کشته شده بود. با این حال، از آنجایی که این مرگ به عنوان “شهادت” به حساب نمی آید، و او را واجد شرایط قداست نمی کند، خانواده ادعا می کنند که او بیدار بوده است و از پسرش التماس می کنند که از کفرگویی دست بردارد و قبل از مرگ او را بخشیده است. داستان از دیدگاه پسرش ارنستو، نقاش سرشناس و ملحد روایت می شود. این فیلم نقاشی رنگارنگی را به تصویر می کشد که بسیار ریاکارانه نسبت به کاتولیکیسم امروزی است، و نشان می دهد که چقدر سخت در زندگی ما خزیده است، حتی برخلاف میل ما (همانطور که قهرمان داستان نشان می دهد). او اغلب برای ارائه یک تنش روایی صریح کفرآمیز در حداکثر حداکثر به یاد می‌آورد (به همین دلیل در ایتالیا برای بچه‌های کمتر از ۱۴ سال نامناسب ارزیابی شد).

زیرنویس فیلم My Mother's Smile 2002 - بلو سابتایتل

زیرنویس My Mother’s Smile 2002 ارنستو پیچیافوکو، نقاش و تصویرگر قصه‌های کودکان، عضوی از یک خانواده بسیار مهم اما فقیر است که می‌خواهد با تقدیس یکی از اعضا، قد و قامت خود را بازیابد. ns. به نظر می رسد که مادر فقید قهرمان داستان تنها فرد مذهبی واقعی در خانواده ضعیف و احمق باشد. دو تن از شورشیان جوان اکنون در دهه ۴۰ هستند و کاملاً از ریاکاری دین جدا شده اند. یکی از آنها وانمود می کند که بسیار مذهبی است تا شغلش را پس بگیرد. دیگری، قهرمان داستان، نامطمئن است و شک و تردیدهای اخلاقی در آن گرفتار شده است، عمدتاً به دلیل پسر خردسالش که می‌توانست ریاکاری را از او بیاموزد.

زیرنویس My Mother's Smile 2002 - بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم لبخند مادرم ۲۰۰۲ فیلم سفری در اپیزودهای پوچ و سورئال است. ارنستو، قهرمان داستان، با یک کاردینال مرموز تماس می گیرد که می خواهد از او در مورد روند تقدیس مادر، که تا آن زمان چیزی در مورد آن نمی دانست، سوال کند. سپس کودک برای جلسات شنیداری با معلمان به مدرسه می رود، در آنجا با یک “معلم مذهبی” جوان و جذاب ملاقات می کند، که جذب او می شود، اما این غیرممکن خواهد بود. او با یک مرد مذهبی که برای بررسی شرایط «شهادت» منصوب شده است، گفتگو می کند، که در مورد غسل تعمید پسرش توضیح می دهد و نشان می دهد که او به خوبی از او مطلع است و سعی می کند بداند چرا ارنست «ایمانش را از دست داده است». سپس ارنستو به دلایل جزئی، از رویای نجیب بازگرداندن سلطنت نامحتمل به یک دوئل به چالش کشیده می شود، اما دوئل پس از چند ثانیه قطع می شود.

زیرنویس My Mother's Smile 2002 - بلو سابتایتل

زیرنویس لبخند مادرم ۲۰۰۲ او با عمه اش که هرگز ایمان زیادی از خود نشان نداده است، اما اکنون، جذب سود مالی احتمالی و محبوبیتی که خانواده از تقدیس به دست می آورد، برای تلاشی کاملا فرصت طلبانه برای آوردن برادرزاده اش در “مسیر درست” صحبت می کند. در همین حین، همسر ارنستو نوعی غسل تعمید به کودک خوابیده انجام می دهد و مشتاق ترمیم “غیر-” قبلی است. عمه ارنستو در حالی که منتظر است توسط حضرتش، با همدستان خانوادگی شان، همه به جز ارنستو، که ترجیح می دهد با فرزندش به مدرسه برود، با اشتیاق لبخند می زند.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها