تاریخ انتشار : شنبه 26 آذر 1401 - 16:30
69 بازدید
کد خبر : 206370

دانلود زیرنویس فیلم Perfume: The Story of a Murderer 2006 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Perfume: The Story of a Murderer 2006 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Perfume: The Story of a Murderer 2006 زیرنویس فیلم عطر: داستان یک قاتل یک فیلم هیجان انگیز روانشناختی محصول سال ۲۰۰۶ به کارگردانی تام تایکور و با بازی بن ویشا، آلن ریکمن، ریچل هرد وود و داستین هافمن است. Tykwer به همراه جانی کلیمک و راینهولد هیل نیز موسیقی را ساخته اند.

دانلود زیرنویس فیلم Perfume: The Story of a Murderer 2006 زیرنویس فیلم عطر: داستان یک قاتل یک فیلم هیجان انگیز روانشناختی محصول سال ۲۰۰۶ به کارگردانی تام تایکور و با بازی بن ویشا، آلن ریکمن، ریچل هرد وود و داستین هافمن است. Tykwer به همراه جانی کلیمک و راینهولد هیل نیز موسیقی را ساخته اند. فیلمنامه توسط تایکور، اندرو بیرکین و برند آیچینگر بر اساس رمانی به همین نام اثر پاتریک سوسکیند در سال ۱۹۸۵ ساخته شده است. داستان این فیلم در فرانسه قرن هجدهم می گذرد و داستان ژان باپتیست گرنوئیل (ویشاو)، نابغه بویایی، و جستجوی آدمکشی او برای رسیدن به رایحه عالی را روایت می کند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Perfume: The Story of a Murderer 2006 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Perfume: The Story of a Murderer 2006 فیلم با محکومیت ژان باپتیست گرنوئی، یک قاتل بدنام آغاز می شود. بین خواندن حکم و اعدام، داستان زندگی او در فلاش بک روایت می شود که با رها شدن او در بدو تولد در یک بازار ماهی فرانسه آغاز می شود. گرنویی که در یک یتیم خانه بزرگ شده، به پسری جدا شده عجیب و غریب با حس بویایی فوق بشری تبدیل می شود. پس از رشد و بلوغ به عنوان شاگرد دباغی، او اولین تحویل خود را به پاریس انجام می دهد، جایی که از تمام عطرهای جدید لذت می برد. او روی دختری مو قرمز که آلوهای زرد می‌فروشد تمرکز می‌کند، او را تعقیب می‌کند و بارها سعی می‌کند او را بو کند، اما او را با رفتارش مبهوت می‌کند. برای جلوگیری از گریه دختر، دهان دختر را می گیرد و ناخواسته او را خفه می کند. پس از اینکه متوجه می شود او مرده است، بدن او را برهنه می کند و او را از همه جا بوی می دهد و وقتی عطر او محو می شود، پریشان می شود. پس از آن، گرنویل با میل به بازسازی عطر دختر تسخیر می شود.

دانلود زیرنویس فیلم عطر: داستان یک قاتل ۲۰۰۶ پس از تحویل گرفتن به یک فروشگاه عطر، جوزپه بالدینی، مالک ایتالیایی را با توانایی خود در شناسایی و ایجاد عطر شگفت زده می کند. او حرفه عطرساز را با فرمول های جدید احیا می کند و فقط از بالدینی می خواهد که به او یاد دهد چگونه بوها را حفظ کند. بالدینی توضیح می دهد که همه عطرها هارمونی از دوازده رایحه جداگانه هستند و ممکن است حاوی یک رایحه نظری سیزدهم باشند. گرنوئی به کار برای بالدینی ادامه می دهد، اما وقتی می فهمد که روش تقطیر بالدینی رایحه همه اشیا را جلب نمی کند، ناراحت می شود. بالدینی روش دیگری را که می توان در Grasse یاد گرفت به گرنوئی اطلاع می دهد و موافقت می کند که با ارائه کاغذهای کارآموز مورد نیاز او در ازای ۱۰۰ فرمول جدید عطر به او کمک کند. درست پس از خروج گرنوئیل، بالدینی با فروریختن ساختمان لرزان و استودیوی او می میرد. در مسیر گراس، گرنویی تصمیم می گیرد خود را از جامعه تبعید کند و در غاری پناه بگیرد. در طول این مدت، او متوجه می شود که خودش فاقد هر گونه عطر و بوی شخصی است، و معتقد است که به همین دلیل است که دیگران او را عجیب یا آزاردهنده می دانند. او که تصمیم می گیرد به جستجوی خود ادامه دهد، غار خود را ترک می کند و به سمت Grasse ادامه می دهد.

زیرنویس فیلم Perfume: The Story of a Murderer 2006 - بلو سابتایتل

زیرنویس Perfume: The Story of a Murderer 2006 به محض ورود به گراس، گرنوئی عطر لور ریچیس، دختر زیبا و قرمز موی ثروتمند آنتوان ریچیس را می‌گیرد و تصمیم می‌گیرد که او “سیزدهمین رایحه” او باشد، که کلید اصلی عطر او باشد. گرنوئی در گراس زیر نظر مادام آرنولفی شغلی پیدا می کند و روش انفلوراژ را می آموزد. او یک جوان جمع کننده اسطوخودوس را می کشد و سعی می کند با استفاده از روش گرم کردن عطر او را استخراج کند که با شکست مواجه شد. پس از این، او روشی را برای روسپی که استخدام کرده بود، امتحان می کند، اما او نگران می شود و سعی می کند او را بیرون کند. او را می کشد و با موفقیت بوی زن را حفظ می کند. گرنوئی شروع به قتل عام می کند و زنان جوان زیبا را هدف قرار می دهد و با استفاده از روش کامل خود عطر و بوی آنها را به تصویر می کشد. او اجساد برهنه زنان را در اطراف شهر می ریزد و وحشت ایجاد می کند. پس از حفظ دوازده رایحه اول، گرنویل حمله خود را به لور برنامه ریزی می کند. در کلیسا، پس از اینکه اسقف گراس اعلام کرد که قاتل تکفیر شده است، اعلام می شود که مردی به قتل اعتراف کرده است. ریچیس متقاعد نشده است و مخفیانه با دخترش از شهر فرار می کند و به هیچ کس مقصد خود را نمی گوید. گرنوئی عطر خود را در مسافرخانه ای کنار جاده دنبال می کند و در آن شب مخفیانه وارد اتاقش می شود و او را به قتل می رساند.

زیرنویس فیلم عطر: داستان یک قاتل ۲۰۰۶ سربازان لحظاتی پس از اتمام تهیه عطر، گرنوئی را دستگیر می کنند. در روز اعدام، او عطر را روی خود می‌مالد و زندانبانان را مجبور می‌کند که او را آزاد کنند. جلاد و جمعیت حاضر از زیبایی عطر بی حرف هستند. آنها قبل از سقوط در عیاشی عظیم، گرنوئی را بی گناه اعلام می کنند. ریچیس که هنوز به گناه گرنویل متقاعد شده است، او را با شمشیر خود تهدید می کند، اما پس از آن توسط عطر غرق می شود و گرنویل را به عنوان “پسر” خود در آغوش می گیرد. گرنویی که بدون آسیب از گراس بیرون می‌رود، عطر کافی برای حکومت کردن بر جهان دارد، اما دریافته است که به او اجازه نمی‌دهد مانند یک فرد عادی عاشق شود یا دوست داشته شود. او که از جست و جوی بی هدف خود سرخورده شده است، به بازار ماهی پاریس که در کودکی رها شده بود باز می گردد و عطر باقی مانده را روی سرش می ریزد. جمعیت اطراف که توسط عطر غلبه کرده و با این باور که گرنویی یک فرشته است، او را می بلعد. صبح روز بعد، تنها لباس او و بطری خالی است که آخرین قطره عطر از آن می‌ریزد.

زیرنویس Perfume: The Story of a Murderer 2006 - بلو سابتایتل

زیرنویس عطر: داستان یک قاتل ۲۰۰۶ از ژانویه ۲۰۲۱، در سایت Rotten Tomatoes، این فیلم بر اساس ۱۲۹ نقد با میانگین امتیاز ۶.۲/۱۰، ۵۹٪ محبوبیت را کسب کرد. اجماع منتقدان این وب‌سایت می‌گوید: «عطر همان چیزی است که از فیلمی به کارگردانی تام تویکر که یک قاتل زنجیره‌ای را پر زرق و برق می‌کند، انتظار می‌رود: یک جشن بصری جنبشی، با یک ضدقهرمان تاریک که نمی‌توان با او همدردی کرد.» در متاکریتیک، این فیلم بر اساس نقدهای ۳۰ منتقد، میانگین وزنی ۵۶ از ۱۰۰ را به دست آورد که نشان دهنده «نقدهای مختلط یا متوسط» است.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها