تاریخ انتشار : چهارشنبه 16 آذر 1401 - 15:08
44 بازدید
کد خبر : 205940

دانلود زیرنویس فیلم The Mirror Crack’d 1980 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم The Mirror Crack’d 1980 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم The Mirror Crack’d 1980 یک فیلم معمایی بریتانیایی محصول ۱۹۸۰ به کارگردانی گای همیلتون بر اساس فیلمنامه ای از جاناتان هیلز و بری سندلر است که بر اساس رمان خانم مارپل آگاتا کریستی به نام آینه از این طرف به طرف دیگر ترک می خورد (۱۹۶۲). بازیگرانی چون آنجلا لنزبری، جرالدین چاپلین،

دانلود زیرنویس فیلم The Mirror Crack’d 1980 یک فیلم معمایی بریتانیایی محصول ۱۹۸۰ به کارگردانی گای همیلتون بر اساس فیلمنامه ای از جاناتان هیلز و بری سندلر است که بر اساس رمان خانم مارپل آگاتا کریستی به نام آینه از این طرف به طرف دیگر ترک می خورد (۱۹۶۲). بازیگرانی چون آنجلا لنزبری، جرالدین چاپلین، تونی کورتیس، ادوارد فاکس، راک هادسون، کیم نواک و الیزابت تیلور هستند. صحنه‌ها در استودیوی فیلم تویکنهام، تویکنهام، لندن و در لوکیشن کنت فیلم‌برداری شدند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم The Mirror Crack'd 1980 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم The Mirror Crack’d 1980 در سال ۱۹۵۳ در دهکده انگلیسی سنت مری مید، خانه میس جین مارپل، یک شرکت تولید کننده بزرگ هالیوود وارد می شود تا یک درام لباس درباره مری، ملکه اسکاتلند و الیزابت اول با دو ستاره مشهور سینما، مارینا راد و لولا بروستر فیلمبرداری کند. این دو بازیگر رقیب قدیمی هستند. مارینا پس از یک “بیماری” طولانی مدت و بازنشستگی (به دلیل آنچه که واقعاً در هنگام تولد پسرش با آسیب شدید مغزی به دنیا آمد یک فروپاشی عصبی بود) در حال بازگشت است. او و همسرش جیسون راد که کارگردانی این فیلم را بر عهده دارد با همراهانشان وارد می شوند. وقتی متوجه می شود که لولا نیز در فیلم حضور خواهد داشت، عصبانی می شود و عصبانیت خود را تخلیه می کند. لولا سپس به همراه همسرش، مارتی فن، که تهیه کننده فیلم است، وارد می شود.

شور و هیجان در دهکده اوج می گیرد زیرا مردم محلی به یک پذیرایی که توسط شرکت فیلم در خانه ای به نام گاسینگتون هال برگزار می شود دعوت شده اند تا با افراد مشهور ملاقات کنند. لولا و مارینا در پذیرایی رو در رو می‌شوند و در حالی که لبخند می‌زنند و در مقابل دوربین‌ها ژست می‌گیرند، توهین‌های طنز آمیزی رد و بدل می‌کنند.

دانلود زیرنویس فیلم آینه ترک خورد ۱۹۸۰ در پذیرایی، مارینا توسط یک هوادار فداکار به نام هدر بابکاک که او را با یک داستان طولانی و مفصل در مورد ملاقات حضوری با مارینا در طول جنگ جهانی دوم خسته می کند، در گوشه ای قرار می گیرد. هدر پس از بازگو کردن ملاقاتی که همه آن سال‌ها پیش داشتند، وقتی از بستر بیماری بلند شد تا برود و با ستاره پر زرق و برق ملاقات کند، کوکتلی می‌نوشد که برای مارینا ساخته شده بود و به سرعت در اثر مسمومیت می‌میرد. همه مطمئن هستند که مارینا قربانی قتل مورد نظر بوده است. مارینا نه تنها تهدید به مرگ ناشناس متشکل از بریده‌های روزنامه دریافت کرده است، بلکه هنگامی که فیلمبرداری در فیلم شروع می‌شود، متوجه می‌شود که فنجان قهوه‌اش در صحنه فیلمبرداری نیز با سم پر شده است و او را دچار حملات وحشت کرده است. بازرس درموت کرادوک، کارآگاه پلیس اسکاتلند یارد که در حال بررسی این پرونده است، گیج شده است. او از عمه‌اش، که اتفاقاً جین مارپل است، که اخیراً پایش را در پذیرایی زخمی کرده و به همین دلیل در خانه‌اش محبوس شده است، کمک می‌خواهد. مظنونان الا زیلینسکی، دستیار جیسون هستند که مخفیانه عاشق او است و دوست دارد مارینا از سر راهش برود، و لولا بازیگر سرسخت.

زیرنویس فیلم The Mirror Crack'd 1980 - بلو سابتایتل

زیرنویس The Mirror Crack’d 1980 مظنون اصلی، الا زیلینسکی، پس از رفتن به یک تلفن در دهکده که در آنجا تلفن کرده و قاتل را تهدید به افشاگری می کند، سپس با اسپری کشنده بینی که جایگزین داروی تب یونجه او شده بود کشته می شود.

دوشیزه مارپل که اکنون روی پاهای خود برگشته است، از گاسینگتون هال، جایی که مارینا و جیسون در آن اقامت دارند، بازدید می کند و از محل مرگ هدر دیدن می کند. مارپل با استفاده از اطلاعات دریافتی از نظافتچی خود، چری بیکر، که در روز قتل به عنوان پیشخدمت کار می کرد، شروع به جمع آوری وقایع و حل معما می کند. با این حال، در آن زمان، مرگ دیگری در گاسینگتون هال رخ می دهد که توضیح می دهد که قاتل چه کسی بوده است: ظاهراً مارینا راد بر اثر خودکشی مرده است.

زیرنویس فیلم آینه ترک خورد ۱۹۸۰ خانم مارپل توضیح می دهد که داستان هدر بابکاک انگیزه مارینا بوده است. هدر از سرخک آلمانی رنج می برد، یک بیماری نسبتاً بی ضرر برای اکثر بزرگسالان، اما برای یک زن باردار خطرناک است. هدر وقتی مارینا را در طول جنگ جهانی دوم در حالی که مارینا باردار بود، به طور معصومانه ای آلوده کرد: او باعث شده بود که فرزند مارینا با عقب ماندگی ذهنی متولد شود. با شنیدن هدر که با خوشحالی این داستان را تعریف می کند، مارینا غضبناک شد و عمدا او را مسموم کرد. او سپس این ایده را منتشر کرد که او قربانی مورد نظر است و تهدیدهای مرگ را ساخت و قهوه خود را مسموم کرد. الا که در واقع از طریق جعبه تلفن با مظنونان مختلف تماس تلفنی برقرار می کرد، به طور تصادفی درست حدس زد و باعث شد مارینا او را به قتل برساند. جیسون به خانم مارپل اعتراف می کند که در شکلات داغ همسرش سم گذاشته است تا او را از تعقیب نجات دهد. با این حال، نوشیدنی لمس نشده است. با این حال مارینا مرده پیدا می شود، به نظر می رسد که خود را مسموم کرده است. و از آنجایی که مارینا اکنون مرده است، او به دست عدالت سپرده نخواهد شد.

زیرنویس The Mirror Crack'd 1980 - بلو سابتایتل

زیرنویس آینه ترک خورد ۱۹۸۰ بیوگرافی نویسان این نظریه را مطرح می کنند که کریستی از یک واقعه در زندگی واقعی ستاره فیلم آمریکایی، جین تیرنی، به عنوان مبنای طرح داستان آینه از این طرف به آن سو استفاده کرده است. در ژوئن ۱۹۴۳، در حالی که اولین دخترش را باردار بود، تیرنی در تنها حضورش در غذاخوری هالیوود به سرخک آلمانی مبتلا شد. به دلیل بیماری تیرنی، دخترش ناشنوا، نابینا با آب مروارید به دنیا آمد و به شدت از نظر رشد ناتوان شد. مدتی پس از فاجعه مربوط به تولد دخترش، این بازیگر از طرف یکی از طرفدارانی که برای گرفتن امضا به او در یک مهمانی تنیس مراجعه کرده بود، متوجه شد که این زن (که در آن زمان یکی از اعضای شاخه زنان سپاه تفنگداران دریایی بود) در حالی که مریض بود، مخفیانه از قرنطینه خارج شده است. با سرخک آلمانی برای ملاقات با تیرنی در تنها حضورش در هالیوود. تیرنی در زندگی نامه خود نوشت که پس از آن که زن داستان خود را بازگو کرد، “من برای یک دقیقه طولانی آنجا ایستادم. فایده ای نداشت که از فاجعه ای که رخ داده بود به او بگویم. من برگشتم و خیلی سریع دور شدم. پس از آن، برایم مهم نبود که دوباره بازیگر مورد علاقه کسی باشم یا نه.»

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها