تاریخ انتشار : شنبه 25 دی 1400 - 16:45
45 بازدید
کد خبر : 192069

کسب گواهینامه ۱۷۰۲۵ در ۵ آزمایشگاه میکروبی استان اصفهان

کسب گواهینامه ۱۷۰۲۵ در ۵ آزمایشگاه میکروبی استان اصفهان

ایسنا/اصفهان شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان موفق به کسب گواهینامه ۱۷۰۲۵ نسخه ۲۰۱۷، در آزمایشگاه های میکروبی سمیرم، تیران وکرون، شهرضا، نجف آباد و تصفیه خانه آب باباشیخعلی شد. مدیر مرکز پایش و نظارت بر کیفیت آب و فاضلاب شرکت آبفا استان اصفهان گفت: پس از یکپارچه سازی شرکت های آبفا شهری و روستایی برنامه

کسب گواهینامه ۱۷۰۲۵ در ۵ آزمایشگاه میکروبی استان اصفهان

ایسنا/اصفهان شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان موفق به کسب گواهینامه ۱۷۰۲۵ نسخه ۲۰۱۷، در آزمایشگاه های میکروبی سمیرم، تیران وکرون، شهرضا، نجف آباد و تصفیه خانه آب باباشیخعلی شد.

مدیر مرکز پایش و نظارت بر کیفیت آب و فاضلاب شرکت آبفا استان اصفهان گفت: پس از یکپارچه سازی شرکت های آبفا شهری و روستایی برنامه هایی برای مدیریت کیفیت آزمایشگاه ها در دستور کار قرار گرفت و پس از ممیزی کارشناسان شرکت مهندسی آبفا کشور از آزمایشگاه های میکروبی در استان اصفهان، گواهینامه ۱۷۰۲۵ نسخه ۲۰۱۷ به ۵ آزمایشگاه در سطح استان تعلق گرفت.

فهیمه امیری در خصوص شاخص های لازم برای دریافت این گواهی نامه اظهار کرد: شاخص هایی مانند روش های اجرای آزمون ها، نوع مواد اولیه، فضای آزمایشگاه و تخصص کارشناسان مورد ارزیابی قرار گرفت و در نهایت پس از مطابقت با استانداردها، ۵ آزمایشگاه میکروبی در سطح استان موفق به دریافت این گواهینامه شد.

وی افزود: کسب گواهی نامه ۱۷۰۲۵ هزینه بسیاری برای آزمایشگاه ها دارد، با این وجود تلاش می شود طی سال های آینده بقیه آزمایشگاه های میکروبی در سطح استان نیز بتوانند موفق به دریافت این گواهینامه شوند.

به گزارش ایسنا، مدیر مرکز پایش و نظارت بر کیفیت آب و فاضلاب شرکت آبفا استان اصفهان مزیت دریافت این گواهینامه را بهبود وضعیت آزمایشگاه از لحاظ ساختار فیزیکی و ارائه اطمینان به مشترکان به منظور انجام دقیق و صحیح آزمایش برابر با استاندارد ۱۷۰۲۵ عنوان کرد.

امیری اظهار کرد: در حال حاضر مجموعه آزمایشگاه های ستادی آبفا استان اصفهان نیز موفق به کسب گواهینامه بین المللی در زمینه آب و فاضلاب، فیزیکی و شیمیایی، میکروبی و ریزآلاینده های مغذی شده است.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها